אירועים שנתיים

ערב התרמה 2017

ביום שבת ה- 22.4.2017 יתקיים ערב ההתרמה השנתי של גן הילד.
האירוע יתקיים באולם האודיטוריום ויופיע בו:
שלום אסייג – במופע סטנד-אפ חדש!!!!!
כל ההכנסות מאירוע זה יוקדשו לפעילויות העשרה לחניכי "גן הילד" ולמימון פעולות פנאי מהנות בחופשת הפסח והקיץ.
בשם ילדי "גן הילד" אנו פונים לציבור הרחב ומבקשים ממנו לרכוש כרטיסים, למען שיפור איכות חייהם של ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

בזאר 2016

יריד אביב והפנינג במרכז "גן הילד" חיפה

בסוף חודש מאי התקיים הבזאר השנתי של גן הילד. כבר החל משעות הבוקר המוקדמות התמלא המרכז במדריכם ומתנדבים, שארגנו את פינות המכירה וההפעלה, בחצר, בחדרים, באולם הגדול ובפינת החי.
האורחים שהגיעו התקבלו בכוס מרענן של שיק פירות, ובסדנה לבועות סבון שהפעיל אלמוג מ- Circoland. הבנות הצעירות קושטו בקעקועים צבעוניים ומשם פנו האורחים לאולם הגדול ולחדרי הפעילויות.
כמיטב המסורת גן הילד שקק חיים, דוכני המכירה היו עמוסים בכל טוב: עוגות שנאפו על ידי מתנדבים, אוכל לבנוני משובח, ריבות, כיסונים, ובית המאפה של משפחת דנה שרתם גם את הדור הצעיר. הילדים נהנו מסדנאות יצירה,ותיפוף, ולא שכחו לבקר את החיות בפינת החי.
תודה גדולה שלוחה לכל העושים במלאכה, תודה מיוחדת לכל המתנדבים שאספו, אפו ובישלו ותרמו מכל הלב.
להתראות בשנה הבאה!
.

ערב התרמה 2016

ביום שבת ה- 14.1.2016 התקיים ערב ההתרמה השנתי של גן הילד.

האירוע נערך באולם האודיטוריום, ונפתח בקבלת פנים. האורחים התכבדו בכוס יין, ונהנו משולחנות עמוסים בכל טוב .
בחלקו הראשון של האירועעלה אל הבמה אריאל לינקרנציג הועד המנהל של העמותה, אשר הודה לכל העוסקים במלאכה לאורך כל השנה ולאלו אשר נרתמו לארגון הערב.
ראש העיר מר יונה יהב נשא דברים ואחריו הגב' רונית ורדימון אימא של חניכה בוגרת של גן הילד. הגב' מיכל ברנר נשיאת הכבוד של העמותה הזמינה את פיני ווגמן מנהל אגף החינוך והרווחה של עיריית חיפה והודתה לו עם יציאתו לגמלאות, על שנים של פעילות לטובת גן הילד.
להקת התיאטרון המשותפת של קבוצת הבוגרים של גן הילד ותלמידי רעות לאמנויות ואליאנס חיפה, הופיעה בפני קהל של 1,100 בהצלחה רבה ,וסחפה מחיאות כפיים סוערות.

בחלק השני של הערב הופיע צביקה הדר במופע סטנד-אפ, וסחף חיוכים רבים.
כל ההכנסות מאירוע זה יוקדשו לפעילויות העשרה לחניכי "גן הילד" וכן למימון קייטנת פסח וקייטנות הקיץ.
בשם ילדי "גן הילד" אנו מודים לציבור הרחב על היענותו להירתם ולתרום ביד נדיבה למען שיפור איכות חייהם של ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

הבאזר השנתי של גן הילד 2015

כמדי שנה, התקיים במרכז "גן הילד" בחודש מאי 2015 "יריד והפנינג" לכל המשפחה.
האירוע אורגן כמיטב המסורת על ידי חברי ההנהלה, אנשי הצוות, מתנדבי וידידי העמותה ובעזרת "אנשים טובים" מהקהילה החיפאית וסביבתה.
את האורחים הרבים שהגיעו ל"בזאר" קיבלו בחיוך מורן ועומר עם שיקים של פירות קיץ מרעננים. האורחים שמחו לבקר בקפה "טיבי" שהעתיק את מושבו לשבת קסומה אחת לתוך אולם ההתכנסות הגדול של מרכז "גן הילד". כולם נהנו מהקפה המשובח, מעוגות שאפו מתנדבים רבים, ממיץ תפוזים טבעי וצונן וממגש עצום של "כנאפה" צבעונית ומתוקה.
צפיפות הורגשה לידי שולחן האוכל הלבנוני שהכינה הלן, דברי המאפה של הורי החניכים והכיסונים המפורסמים של צפי מארגון בני ברית.
גם הילדים זכו לבית קפה משלהם בניצוח הצוות המסור של אורנה וג'ורג שעזרו לילדים לקשט את הקפקייקס והגישו לילדים עוגות, נקניקיות, פיצות ודברים טובים אחרים.
בוטיק הבגדים ושוק הבגדים של יד שניה היה מוצלח ביותר ונתן אפשרות לכולם לחפש מציאות בערימות הבגדים. גם למכירת העציצים הייתה הצלחה גדולה וגולת הכותרת הייתה פינת הלגו שבו יכלו הילדים לרכוש חבילות לגו קטנות במחיר "מציאה" ממשי.
פינות ההפעלה לילדים היו מגוונות: כמו המופע של צמד הקוסמים החביב והחייכני דיויד רינגלר וגיא יוגב שהגיעו מרחוק בכדי ל"הפנט" את האורחים הצעירים והוריהם. הילדים ביקרו בפינת החי, בסדנת היצירה, קפצו להנאתם על מתקן המתנפחים, והתלהבו מברוך חזן המתופף המלהיב של "גן הילד" שהצליח לסחוף אחריו קהל מעריצים של ילדים והורים.
הכסף שנאסף ב"בזאר" ישמש למימון הפעילויות וקייטנות הקיץ של ילדי העמותה וילדי החינוך המיוחד מחיפה וסביבתה.
בשם ילדי "גן הילד" והוריהם נשלחת תודה והערכה גדולה לכל הידידים שעזרו בארגון ה"בזאר".